YOGANET
BOOKING
How to withdraw sign-up for a regular class
Kalender
OK
OK
Facebook
YC kalenderoverblik
Uge: 50
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
50
Mandag 10-12-2018
Tirsdag 11-12-2018
Onsdag 12-12-2018
Torsdag 13-12-2018
Fredag 14-12-2018
Lørdag 15-12-2018
Søndag 16-12-2018
08:30-09:45
  Yin {75 min}
  (Christina Theilgaard)
10:00-11:30
  Blid Hatha
  (Ann Benedikte Hansen)
10:00-11:30
  Power (ENG)
  (Claudia Kjems)
17:00-18:30
  Jivamukti
  (Tina Andersen)
17:00-18:30
  Yin
  (Christina Theilgaard)
19:00-20:30
  Iyengar
  (Claus P. Sørensen)
19:00-20:30
  Kundalini: "Relax and Renew"
  (Prabhugian / Rubén Ricárdez)

08:00-09:15
  Vinyasa {75 min} (ENG)
  (Alexandra Ottesen)
09:30-11:00
  Yin (ENG)
  (Carin Lindberg)
11:30-13:00
  Postnatal/Mom&Baby Yoga (ENG) 13/11-18/12
  (Aga / Agnieszka Bera)
13:30-15:00
  Prenatal/Pregnancy Yoga(ENG) 13/11-18/12
  (Aga / Agnieszka Bera)
15:30-16:45
  Yoga & Meditation {75 min} (ENG)
  (Marcello Real)
17:00-18:30
  Restorativ Yoga
  (Ann Benedikte Hansen)
17:00-18:30
  Ryghold (ENG)
  (Jack Davis)
19:00-20:30
  Iyengar
  (Marie-Louise Thorsen)
19:00-20:30
  Sweaty Vinyasa
  (Ann-Sofie Packert)

08:00-09:30
  Hatha (ENG)
  (Marcello Real)
10:00-11:30
  Yin (ENG)
  (Sandy Leung)
15:15-16:45
  Blid / Restorativ
  (Marie-Louise Thorsen)
17:00-18:30
  Gravid/Førfødsels-yoga 14/11-19/12
  (Aga / Agnieszka Bera)
17:00-18:30
  Power (ENG)
  (Claudia Kjems)
19:00-20:30
  Hatha
  (Anders Scheel Sinding)
19:00-20:30
  Yin (ENG)
  (Sandy Leung)

08:00-09:15
  Yin {75 min} (ENG)
  (Carin Lindberg)
10:00-11:30
  Hatha (ENG)
  (Marcello Real)
17:00-18:30
  Hatha (ENG)
  (Marcello Real)
17:00-18:30
  Iyengar II (ENG)
  (Jack Davis)
19:00-20:30
  Kundalini -- vikar
  (Gitte Rugaard)
19:00-20:30
  Vinyasa (ENG)
  (Wiebke Marie Junk)

08:30-10:00
  Iyengar (ENG)
  (Jack Davis)
10:00-11:30
  Power (ENG)
  (Claudia Kjems)
10:00-11:30
  Yin (ENG)
  (Sandy Leung)
12:00-13:30
  Postnatal/Mom&Baby Yoga (ENG) 5/10-14/12 6 x
  (Aga / Agnieszka Bera)
15:15-16:45
  Hatha
  (Morten Kok)
17:00-18:30
  Kundalini: "Unload"
  (Prabhugian / Rubén Ricárdez)
17:00-18:30
  Restorativ Yoga
  (Edyta Gawron)

09:00-10:30
  Vinyasa (ENG)
  (Alexandra Ottesen)
10:00-13:00
  Restorativ Yoga workshop: "Rest & Digest"
  (Ann Benedikte Hansen)
10:45-12:15
  Yin
  (Molly Bjerregaard)
14:00-15:30
  Iyengar (ENG)
  (Jack Davis)

10:00-11:30
  Blid Vinyasa
  (Olga Sjøstrand Nakling)
10:00-11:30
  Hatha
  (Morten Kok)
12:00-13:30
  Iyengar -- vikar
  (Marie-Louise Thorsen)
14:30-16:00
  Kundalini: ''For health and healing''
  (Prabhugian / Rubén Ricárdez)
16:30-18:00
  Power (ENG)
  (Claudia Kjems)
18:00-20:00
  Christmas Vinyasa: Treat Yourself (ENG) + dinner
  (Wiebke Marie Junk)
18:00-20:00
  Vinyasa workshop (ENG) UDEN AFTENSMÅLTID
  (Wiebke Marie Junk)

Online HjælpLuk
ENTRY NOT FOUND
Udviklet af  Globus Data ApS    |   Cookie politik YOGANET | Yogacentralen | Tlf.: 31527725